Kontaktpersoner

Kontakta proffsen hos Helkama. I frågor gällande cykelköp eller garanti ska du i första hand kontakta din kunniga Helkama-återförsäljare. Du hittar närmaste Helkama-försäljare här.

Ann-Christin Grönholm

försäljningsreskontra och kreditbevakning

Ann-Christin Grönholm
försäljningsreskontra och kreditbevakning

Kontaktinformation

ann-christin.gronholm@helkamavelox.fi

Antti Korpela

regional försäljningschef

Antti Korpela
regional försäljningschef

Norra Finland

Kontaktinformation

antti.korpela@helkamavelox.fi

Eva Vuorinen

projektledare

Eva Vuorinen
projektledare

export, professionella produkter

Kontaktinformation

eva.vuorinen@helkamavelox.fi

Harri Halme

försäljningschef

Harri Halme
försäljningschef

inrikes försäljning, företagskunder

harri.halme@helkamavelox.fi

Linda Väisänen

projektledare

Linda Väisänen
projektledare

marknadsföring

Kontaktinformation

linda.vaisanen@helkamavelox.fi

Marianne Räsänen

försäljningsservice

Marianne Räsänen
försäljningsservice

företagskunder

Kontaktinformation

marianne.rasanen@helkamavelox.fi

Markku Saarinen

produktionschef

Markku Saarinen
produktionschef

Kontaktinformation

markku.saarinen@helkamavelox.fi

Marko Mehtonen

produktutvecklingsingenjör

Marko Mehtonen
produktutvecklingsingenjör

produktutveckling och underleverans

Kontaktinformation

marko.mehtonen@helkamavelox.fi

Dennis Karlsson

arbetsledare

Dennis Karlsson
arbetsledare

produktion och lager

Kontaktinformation

dennis.karlsson@helkamavelox.fi

Terhi Sundström

försäljningsservice

Terhi Sundström
försäljningsservice

företagskunder

Kontaktinformation

terhi.sundstrom@helkamavelox.fi

Miia Saarimaa-Rantala

inköpare

Miia Saarimaa-Rantala
inköpare

Kontaktinformation

miia.saarimaa-rantala@helkamavelox.fi

Tero Valtonen

verkställande direktör

Tero Valtonen
verkställande direktör

Kontaktinformation

tero.valtonen@helkamavelox.fi

Tomi Ojala

produktgruppschef

Tomi Ojala
produktgruppschef

avtalstillverkade cyklar och logistik

Kontaktinformation

tomi.ojala@helkamavelox.fi

Maria Rahikkala

försäljningsservice

Maria Rahikkala
försäljningsservice

företagskunder

Kontaktinformation

maria.rahikkala@helkamavelox.fi