Yhteyshenkilöt

Pyörän hankintaa tai takuuta koskevissa asioissa ole yhteydessä osaaviin Helkama-jälleenmyyjiin. Lähimmän Helkama-myyjän löydät täältä.

Ann-Christin Grönholm

myyntireskontra ja luotonvalvonta

Ann-Christin Grönholm
myyntireskontra ja luotonvalvonta

Yhteystiedot

ann-christin.gronholm@helkamavelox.fi

Antti Korpela

aluemyyntipäällikkö

Antti Korpela
aluemyyntipäällikkö

Pohjois-Suomi

Yhteystiedot

antti.korpela@helkamavelox.fi

Eva Vuorinen

projektipäällikkö

Eva Vuorinen
projektipäällikkö

vienti, ammattikäyttötuotteet

Yhteystiedot

eva.vuorinen@helkamavelox.fi

Harri Halme

myyntipäällikkö

Harri Halme
myyntipäällikkö

kotimaan myynti, yritysasiakkaat

Yhteystiedot

harri.halme@helkamavelox.fi

Janne Vanttaja

tuoteryhmäpäällikkö

Janne Vanttaja
tuoteryhmäpäällikkö

Merida ja jälkimarkkinatuotteet

Yhteystiedot

janne.vanttaja@helkamavelox.fi

Jukka Heinikainen

aluemyyntipäällikkö

Jukka Heinikainen
aluemyyntipäällikkö

Itä-Suomi, pääkaupunkiseutu

Yhteystiedot

jukka.heinikainen@helkamavelox.fi

Jyrki Hakomäki

aluemyyntipäällikkö

Jyrki Hakomäki
aluemyyntipäällikkö

Länsi-Suomi

Yhteystiedot

jyrki.hakomaki@helkamavelox.fi

Linda Väisänen

projektipäällikkö

Linda Väisänen
projektipäällikkö

markkinointi

Yhteystiedot

linda.vaisanen@helkamavelox.fi

Marianne Räsänen

myyntipalvelu

Marianne Räsänen
myyntipalvelu

yritysasiakkaat

Yhteystiedot

marianne.rasanen@helkamavelox.fi

Markku Saarinen

tuotantopäällikkö

Markku Saarinen
tuotantopäällikkö

Yhteystiedot

markku.saarinen@helkamavelox.fi

Marko Mehtonen

tuotekehitysinsinööri

Marko Mehtonen
tuotekehitysinsinööri

tuotekehitys ja alihankinta

Yhteystiedot

marko.mehtonen@helkamavelox.fi

Dennis Karlsson

työnjohtaja

Dennis Karlsson
työnjohtaja

tuotanto ja varasto

Yhteystiedot

dennis.karlsson@helkamavelox.fi

Terhi Sundström

myyntipalvelu

Terhi Sundström
myyntipalvelu

yritysasiakkaat

Yhteystiedot

terhi.sundstrom@helkamavelox.fi

Miia Saarimaa-Rantala

ostaja

Miia Saarimaa-Rantala
ostaja

Yhteystiedot

miia.saarimaa-rantala@helkamavelox.fi

Tero Valtonen

toimitusjohtaja

Tero Valtonen
toimitusjohtaja

Yhteystiedot

tero.valtonen@helkamavelox.fi

Tomi Ojala

tuoteryhmäpäällikkö

Tomi Ojala
tuoteryhmäpäällikkö

sopimusvalmisteiset pyörät ja logistiikka

Yhteystiedot

tomi.ojala@helkamavelox.fi